Music Box UA oferuje zbiór najlepszej muzyki tanecznej z Ukrainy i zagranicy. Muzyka zajmuje co najmniej 75% czasu antenowego. Resztę obejmują programy własne, takie jak najświeższe nowości muzyczne czy rozrywkowe show. "Firstdancetelevision" to główny slogan reklamowy w pełni oddający charakter tej stacji.

FilmBox Extra HD jest propozycją dla wszystkich tych, którzy cenią sobie filmowe i serialowe przeboje w najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

POLSAT Doku HD - nowy kanał dokumentalny dla pasjonatów historii, nauki, widzów zainteresowanych problemami współczesnego świata oraz fanów programów podróżniczo-przyrodniczych. POLSAT Doku HD to ponad 600 godzin najnowszych produkcji z całego świata w jakości HD. Będzie to kanał dla wszystkich widzów poszukujących wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych.

POLSAT Romans to propozycja stworzona z myślą o kobietach i specjalnie dla nich. W ofercie kanału znajdą się zarówno filmy fabularne, jak i znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne.

Top Kids – polski tematyczny kanał telewizyjny skierowany do dzieci i młodzieży, emitujący klasyczne seriale animowane.

BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata I dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzów do nieujarzmionej przyrody, poczynając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestrzeniach kosmosu, charyzmatyczni eksperci i odkrywcy BBC Earth zabiorą polskich widzów w fascynującą podróż w nieznane.

Telewizja internetowa portalu Wirtualna Polska o profilu rozrywkowym

Kanał prezentuje materiały poświęcone zdrowiu i promocji zdrowego stylu życia. Widzowie znajdą porady dotyczące sportu i rekreacji oraz właściwego odżywiania.

NUTA.TV HD to nowy kanał muzyczny, w którym możecie usłyszeć największe hity muzyki pop i dance.

BBC Brit to kanał skierowany głównie do młodych mężczyzn, oferujący programy rozrywkowe oparte na faktach, motoryzacyjne, kulinarne, muzyczne i sportowe.

Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki. Antenę wypełnią ekscytujące pojedynki stoczone w ringu w trakcie największych gal do których prawa do transmisji ma Telewizja Polsat.

Kanał tworzony z troską o dzieci, zapewniający przedszkolakom bezpieczne środowisko, w którym mogą odkrywać świat. To tu czekają na nich ulubione postacie z bajek.


Zoom tv to kanał koncentruje się na życiu lokalnych społeczności oraz przedstawianiu wydarzeń lokalnych w lekkiej, dostosowanej do współczesnego widza formie, pojawią się programy blisko człowieka, pokazujące historię ludzkie, życie lokalnych społeczności i piękne miejsca.

Disney Junior to kanał dla przedszkolaków oferujący programy edukacyjne i tematyczne dla dzieci. Disney Junior daje dzieciom prawdziwą radość dzieciństwa, zachęcając je do śmiechu, śpiewu, tańca, a przede wszystkim do zabawy.

Radio Maryja – polska rozgłośnia radiowa o charakterze społeczno-katolickim.

Disney XD to kanał skierowany głównie do chłopców w wieku od 6-14 lat, lubiących wyzwania, zainteresowanych sportem, przygodami, humorem.

Na antenie stacji emitowane są teledyski z muzyką polskich wykonawców, rejestracje koncertów, archiwalia, dokumenty, filmy biograficzne, pogrupowane tematycznie pasma muzyczne oraz cykle filmowe.

Disney Channel jest kanałem familijnym, adresowanym do dzieci i ich rodzin, gdzie można oglądać popularne seriale oraz filmy.

Disco Polo Music to kanał muzyczny opierający się na muzyce disco polo, dance i biesiadnej. W ofercie kanału obok listy przebojów i klipów muzycznych znajdą się także programy, w których artyści oraz miłośnicy tego gatunku muzycznego polecają swoje ulubione utwory.

Kanał informacyjno-rozrywkowy, dresowany do osób szukających aktualnych informacji, publicystyki, rozrywkowych treści oraz programów o zwykłych ludziach, Oferta kanału to nie tylko polityka, ale także sensacyjne doniesienia ze świata show-biznesu i sportu.

Kanał poświęcony szeroko rozumianej muzyce z nurtu rocka i popu.  Na antenie stacji pojawią się formaty prowadzone przez dziennikarzy muzycznych znanych z radiowej aktywności.

Metro to nowy kanał o tematyce uniwersalnej znajdą się w nim filmy, dokumenty i treści lifestylowe.

Eurosport 2 HD pozwala na oglądanie wydarzeń sportowych w jakości HD, specjalizuje się w relacjach ze sportów drużynowych, przede wszystkim z piłki nożnej z wyłącznymi prawami do Bundesligi, W kanale Eurosport 2 HD relacjonowane są też czołowe wydarzenia takie jak Australian Open, Roland Garros, US Open, MŚ w snookerze czy PŚ w różnych dyscyplinach zimowych.

Nowa Tv to kanał skierowany do całej rodziny, posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym a także seriale i filmy fabularne jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci.