Praca – Technik Instalacji Sieciowych

Idealan praca Technik Instalacji Sieciowych

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Technik Instalacji Sieciowych

Zakres obowiązków:

• wykonywanie światłowodowych instalacji abonenckich,
• wykonywanie pomiarów światłowodów z użyciem specjalistycznych mierników,
• montaż i konfiguracja urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów,
• spawanie światłowodów.

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie,
• prawo jazdy kategorii B (czynne),
• dyspozycyjność,
• komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie,
• podstawowa wiedza na temat urządzeń związanych z dostawą Internetu,
• zdolności manualno – techniczne,
• motywacja do pracy oraz gotowości do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Oferujemy:

• Umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie i motywacyjny system premiowy,
• ciekawą pracę z możliwością podnoszenia kwalifikacji,
• zdobycie specjalistycznej wiedzy technicznej w branży telekomunikacyjnej oraz niezbędne narzędzia do realizacji celów,
• dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej,
• pracowniczy Plan Kapitałowy.

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem prosimy przysłać na adres e-mail: praca@idealan.pl.

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

W celu zapoznania się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych skorzystaj z poniższego linku: https://idealan.pl/dokumenty-do-pobrania/