Oczekiwania od kandydatki na w/w stanowisku :

- wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
- prawo jazdy kategorii B,
- dyspozycyjność,
- komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie,
- umiejętność organizacji pracy,
- wysoka kultura osobista,
- zdolność szybkiego uczenia się i pogłębiania wiedzy,

Zakres wybranych obowiązków:

- sprzedaż usług i produktów firmy,
- zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych,
- przyjmowanie zgłoszeń serwisowych,
- przyjmowanie i rozliczanie płatności od abonentów.

Oferujemy:

- Pracę w młodym zespole w stabilnej, rozwijającej się firmie,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Zgłoszenia kandydatów:

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem proszę przysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Idealan Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, przy Os. Centrum 17, 16-100 Sokółka w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Idealan Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce przy Os. Centrum 17 na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
W celu zapoznania się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych skorzystaj z poniższego linku: https://www.idealan.pl/index.php/dokumenty-do-pobrania